OSTATNÍ INFO

5. prosince 2015 v 19:35
Herní čas- Ve hře jsou vždy dva dny noc a dva dny den. Počasí a roční období je takové jako v realitě.

Hraje se na blueforum, pokud nebudeš čemukoliv rozumět, neváhej a zeptej se. :) (kikasol@seznam.cz)

Postavy mají stále některé návyky ze starého života, také si pamatují jak se používá např. trouba, nebo co je to bazén. Napamatují si jen vzpomínky které se přímo týkají jejich života, takže nevědí kdo jsou, ani co tam dělají apod.

Od určitého počtu příspěvků který hráči napíšou se jim začnou pomalu vracet vzpomínky.
Po 25 příspěvcích vám připadne titul "přeživší" s tímto titulem se vám mohou začít vybavovat některé vzpomínky(Na rodinu, přátelé, kde jste žili, kdo jste byli.), ale jen mlhavě, budou to útržky. Jako trailer k filmu, prozrazující něco, ale ne příliš.
Po 50 příspěvcích vám připadne titul "vědoucí" s tímto titulem se vám začnou vybavovat celé příběhy, budou to podstatné příběhy, které vám značně napoví kdo jste byli.
Po 70 příspěvcích vám připadne titul "s minulostí" s tímto titulem již budete znát celou svou minulost.

Pokud jste četli reálie (měli by jste), určitě jste si všimli informace, že vědci některé lidi odváděli a dělali na nich jiné pokusy, potom je zase poslali zpět do domu. Tyto situace se opravdu budou dít. Náhodně vyberu postavu která bude podrobena těmto pokusům, až se vrátí zpět do domu musí své chování, alespoň částečně přizpůsobit tomu co se jí při pokusech stalo. (Trauma, strach, apod.) Hráč proti téhle akci nemůže protestovat, protože to bude psát vypravěč a jak bylo v pravidlech co řekne vypravěč prostě platí.

Vypravěč bude do dějě zasahovat i běžně (ne jen když někoho odvedou), protože vědci mají "v malíčku" celý areál a mohou ho vzdáleně ovládat. Může se tedy stát že půjdete do kuchyně, vypravěč do toho vstoupí a způsobí že vám nepůjdou otevřít dveře a vy se nebudete moct dostat ven.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama